Windows 10 Sesli sohbet sorunu

Sesli Sohbet 0 Yorum27 Ekim 2017 1635 Görüntüleme

Windows 10 Sesli sohbet sorunu 

Sesli sohbet sorunu ile Karşı karşıya gelen Sesli chat , sesli sohbet kullanıcılarımız En büyük Sıkıntısı Sesli sohbet odalarına giriş sorunudur.

Speakychat Windows 10 Sesli sohbet İnternet exloprer nasıl giriş sağlayabilirim ? Windows 10 Bilgimiz gibi internet exloprer yerinde edge Tarayıcı Mevcut bunun için Sesli sohbet odalarında sorun yaşıyoruz giriş yapamıyorsunuz. Bu Sorunu Nasıl Halledebilirim Size Resim olarak göstererek bu sorunu cözmenize Yardımcı olacagım.. Resim Gösterdigim ingilizce olarak gösterilmis Hali Ben size Türkçe olarak söyle anlatayım sol kösede baslat kısmı olan yere arama cubugu var oraya internet exloprer yazarak internet exloprer karşınıza cıkacaktır oraya tiklayarak internet exloprer açılıs vererek Hangi siteye giriş yapmak istiyorsanız oraya yazarak sıkıntısız bağlanabilirsiniz...

SESLİ SOHBET SES SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR ALT MENÜ OKUSUN!

 

Windows 7 Windows 10 Sesli chat sorunları arasında sesli sohbet odalarında mıkrofon sorunu ve kamera sorunu yaşayan arkadaşlarımız da Bu makaleden yardım alabilirler. Sesli chat Stereo mix Kurupda yapamayan arkadaşlarımız Esesli.com adresine girerek NoMercy Site Sahıbıne Basvurusunu Yaparak '' Hero '' Arkadaşımız dan gün alarak sizin için Özel Realtek sistemi Programı kurarak Stereo mix Kavusabilirsiniz.: ) Yüzde yüz Stereo mix Sistemi kurabilen Sesli sohbet,sesli chat sitelerinde bir ilki yapan Hero Arkadaşımıza Sonsuz Tşklerimiz Sunarız.

Sesli sohbet stereo mix Nasıl Yapılır ?  Sesli sohbet Stereo mix Tiklayin Bu Linkê tiklayarak Stereo mix Nasıl Yapılır Ögrenebilirsiniz.

Sesli chat , Sesli sohbet Xp Sesli sohbet Ses Ayarları için  / Sesli chat xp ses ayarları Tiklayın XP TABANLI Bilgisayar için ayarlar Tikla

Esesli.com Türkiye nin  En iyi sitesi Esesli Kullanıcılara Daima En iyi Hizmeti Göstererek Tüm Sorunların üstünden Gelen zirve Sesli sohbet,sesli chat Arkadaşlık portalıdır.

sesli chat sorunu,sesli sohbet sorunu