Sesli chat Seviyeli chat odaları

SesliChat 0 Yorum10 Eylül 2017 2505 Görüntüleme

Seslichat Seviyeli aile siteniz!

Esesli.com Sesli chat hizmeti sunan seviyeli chat odaları arasında türkiye ve avrupanın en gözde sesli chat lider koltugunda bulunmaktadır!

Seviyeli Seslichat odaları

Seviyeli Sesli chat Siteniz

Sanalda seviyesi dozunda sohbet odaları bulunduran siteler arıyorum! Cümlesini duyduğumuz günden beri kendimizce bazı kural düzenlemeleri yaptık. Çünkü bu cümleyi sarf edenlerin sayısı her geçen gün artış göstermekteydi. Bazı sohbetlerin edildiği sitelerde insanların gözüne seviyeden yana perde indirildiği için amacımız seviye denilince akla gelecek ilk site olmaktı. Bunu başardık ve başarının güzelliğini bizim ortamımızda olan insanlara gösterdik. Bay-bayan dostlarımızı insan topluluğu seviyesi bulunan chat odalarımızın içerisinde gününü gün ettiler. Seviyeli chat sitesi olduğumuzu yaptıklarımızla kanıtladık ve şuan bu konuyu yazma rahatlığını elimizde bulunduruyoruz.

Evet, şayet seviyeli bir şekilde sohbetinizi yapacak chat odalarını arıyorsanız doğru noktadasınız. Burası hem size hemde sevdiklerinize seviyeden yana kusuru olmayan yeni arkadaşlıkları kazandıracak. Tek yapmanız gereken ücret ödemesinde bulunmayacağınız speakychat odalarımıza bağlanmanız. Bunu nasıl yapacağım? Diyorsanız, hemen nasıl bir yol izleyeceğinizi maddeler halinde anlatalım.

Anasayfa üst bölmede bulunan Kullanıcı girişi Misafir girişi ve ya üye olmak isterseniz üyelik kaydı yaparak giriş sağlayabilirsiniz.
Seviyeli kişilerin bulunduğu odalara uğramak için şimdi Giriş yaparak karşınıza üst kısımda bir yükleme secenegi çıkacaktır activex yükle denetimi tek sefer masus yüklüyorsunuz.
Seviyeden yana kusuru olmayan odalarımızda gold üyelik almak isterseniz bunu da size ücretsiz vermekteyiz. Tek yapacağınız üyelik formunu doldurup göndermeniz.
Anlatılanlarda takıldığınız bir nokta olursa yorum kısmını kullanıp bize yardım talebinde bulunun.