213Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2 Ağustos 2007 yılında kurulan Esesli.Com kullanıcılarına sesli sohbet, görüntülü sohbet ve mobil kameralı sohbet hizmeti veren, her geçen gün yeni arayüzü ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir sohbet platformuyuz.

Sesli Sohbet; Son zamanlarda kullanımı daha yaygın hale gelen sesli sohbet siteleri sayesinde, bulunduğunuz her ortamda sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizin biribirinden farklı formatları olan sohbet odalarımızdan, kendinize uygun odayı seçerek sohbete katılma imkanına erişebilirsiniz.

  • Soru: Sesli Sohbete Neden Bağlanamıyorum?
  • Cevap: Sesli sohbet odalarına bağlanamıyorsanız, bilgisayarınıza Speakychat Acitvex yüklemeniz gerekmektedir. Önceden yükleyip odalara bağlanıp giremeyenler sohbet doasında atılmış olabilirsiniz ya da sohbet sunucusunda bakım yapılıyor olabilir.
  • Soru: Sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet etmek ücretlimidir?
  • Cevap: Esesli.Com kullanıcılarına sohbet odalarında tamamen ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Ayrıca aynı şekilde ücretsiz üye olup kendinize ait rumuz belirleyerek sitemizin diğer avantajlarından da faydalanabilirsiniz.
  • Soru: Sohbet odalarında atılan ban, ne kadar sürede kaldırılır?
  • Cevap: Sistem hatası olarak banlanılan kullanıcıların banı hemen yetkililer tarafından kaldırılmaktadır. Argo ve hakaretten rumuzunuz yasaklandı ise sizi banyalan kişi kaldırmadığı sürece sohbet odalarına giremezsiniz. Sesli Sohbet Kuralları mutlaka okuyunuz.

 

Esesli buluşma Hakkında bilgi Neler Yaptık?

Biz Esesli Olarak Bakın Neler Yaptık?

Bizi Daha iyi Tanımanız için hazırlamış olduğumuz bu Sayfayı inceleye bilirsiniz.Not: bazı video ve resimleri kişilerin özel hayatına saygımızdan dolayı yayınlamıyoruz..Elimden Geldiğinde bu sayfa devamlı eklemler yapıcam 8 yıllık o kadar çok doküman video resim varki.Bu Sayfaya Zaman Ayırıp Dikkatlice Takip Ederseniz Neler Yaptığımızı Anlarsınız.. 

1-Buluşma Videoları

2008 İstanbul Buluşması   ( Foto Albüm - Videosu )2008 Antalya buluşması2008 Almanya Berlin Buluşması2008 Bodrum Buluşması2008 İzmir Çerşme Buluşması2008 Ankara Buluşması2008 Samsun Buluşması2008 Adana buluşması2009 istanbul buluşması2009 Diyarbakır Buluşması2009 Gaziantep OLAY TV buluşması ( Video 1 - Video 2 Video 3 - Resim 1- Resim 2 )2009 Gaziantep Yemek Buluşması2009 Eskişehir Serdivan Cafe Buluşması  ( Video 1 )2010 İstanbul Yağmur Türkü Evi Buluşması  ( Video 1 - Video 2 - Video 3 - Video 4 - Video 5 - Video 6 - Resim 1 - Resim 2)2010 Yıl başı istanbul buluşması2010 Hollanda Amsterdam Buluşması

2-Sitemizin Düzenlemiş Olduğu Etkinlik Ve Organizasyonlar

Ataköy Hali Saha MaçlarıBayram Paşa okey tavla TurnuvalarıAmatör Ses YarışmasıEn Yakışıklı Erkek Bayan

3-Sitemizden Evlenen Kişiler

-Zafer - Sivas Güzeli-İzmirli Taylan - İzmir Güzeli-Esmerim - Güven-Murat47 - Karagül-Sila - XMartrax-Nisanur - Mucahit-Ehlikeyf - SedaVe Daha ismini bilmediğimiz bir çok kişi 

4-Sitemizin Reklam Çalışmaları

İnsanlarla Tanışİnternette Nasıl Kız TavlanırEsesli Fark VarDünden bügüne Esesli Tasarımları

5-Sitemize Konuk Olan Sanatçılar

-Yıldız Tilbe ( O Zamanlar Video Çekmeyi bilmiyorduk 2005 :)- Songül Karlı- Mithat Körler-Hozan Beşir-Emine Arbani-Keremcem- Selahattin Özdemir- Azer Bülbül- Hozan Beşir- Burhan TopalANKARLAI NAMIK 2013- Grup Seyran- diyar- Ankaralı Yasemin- Güclü Soydemir- Dj akman- Şerif Kayran- Deng BejEbru TanrıkuluPopstar Selçuk ,Firdevs,  Adnan , ,abidin ( Video 1 )- Hozan MuzafferMahsun Çağlayan ( Bu videosunada Sponsor olduk Video 1 -Video 2  - Video 3)- Mehmet tunç  ( Sitemizde Tatnında Her konuda Destek olduk) - Baran güneriSolist EmreŞaban türkoğlu Çorum- Mahsun KarakuşMurat YamanMehmet Yildirimses-şehmus demir şair-fırar araboğa şair( Ve Daha bir çok kişi ) Zamanla eklicem videolarını7-Sitemize Emeği Geçen Bazı İsimler

6-Sitemizin Konu Olduğu Basın Medya Alanları

TV Programı Canlı yayındaAntoloji sitesi 1- Antoloji sitesi 2Bildir Geç sitesi- incisözlük- ekşisözlük- radyo35- Powerturkfm- Alemfm- MetroFM- Hollanda Demettv- TatlisesTv- MeltemTv