İslami Sesli Sohbet

Sesli Sohbet 0 Yorum10 Eylül 2017 1309 Görüntüleme

İslami Sesli Sohbet  Esesli.com Avrupa ve Türkiye den tüm islami sohbet sevenleri bir arada dini seslisohbet topluluğu E Sesli Tarafından ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunulmuştur.

Tüm Müslüman alemini mutlu edecek bir konuyla karşınızdayız. Zaten başlıktan anlaşılacağı üzerede sitemizin eğlence ve sohbet paneli üzerine Dini sohbetlerin yapılacağı kanalların açılışını yaptık. Bu mübarek işe vesile olduğumuz için site yöneticileri olarak bunun güzelliğini yaşamaktayız. Günün her saat ve dakikası dinimizle alakalı sohbetlere yer verilecek ve güzel ilahilerin dinletisi olacak bu kanalların içerisine giriş tamamen üyeliksiz ve ücretsiz. Sonuçta böyle harika bir çalışmanın Müslüman kardeşlerimize parayla yada bir bedel karşılığı sunulması gerçekten çok saçma olurdu bu yüzden sitemizin her şeyi din kardeşlerimize beleştir. Perşembe ve Cuma günleri genellikle din kanallarımız içinde vaazlar verilmekte ve Yasin sureleri dinletilmektedir. Hatta bu kanalların bir diğer güzel yanı ise Cami hocalarımızın bulunmasıdır. Bu hocalarımız ile dinle alakalı sohbetlerinizi ederken din ağırlıklı sorularda yöneltebilirsiniz. İSLAM odamızın içerisinde adminler hocalarımız tarafından oluşturulmuştur. Kesinlikle ahlaksız konuşmaya yer verilmemektedir.

Dini Sesli sohbet ,İslami Sesli sohbet sitesi

Dini sohbetlerin edildiği kanallar içinde kesinlikle kamera açmak ve ilahi dışı parçalar çalmak yasaktır. Aksi takdirde kanal içinden uzaklaştırma cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Elinizden geliyorsa tanışma vasıtalı konuşmalara bile girişmeyin lütfen sadece dinimize saygın konularla birbirinize yaklaşınız. Lütfen bu kurallarımıza uyun ve uymayanları uyması için uyarın.

Bu mübarek sevaba sizde ortak olmak istiyorsanız bu sayfayı diğer din kardeşlerinizle paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Sonuçta şu zamanlarda diğer yabancı Hristiyan, Ermeni ülkeleri Müslümanlığın içerisine bir ateş düşürmeye çalışıyorlar. Birlik beraberlik formatını hiç bir zaman bozmayın ve düşmanları sevindirmeyin. Dinimize göstereceğiniz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyor ve Allah’ın selamıyla sizleri kanallarımıza uğurluyoruz. Sağlıcakla kalmanız dileğiyle.