Almanya sesli sohbet

Sesli Sohbet 0 Yorum10 Eylül 2017 696 Görüntüleme

Almanya Sesli sohbet  ,  Germany Speaky chat , Sesli sohbet kullanıcılarımıza ücretsiz seslisohbet hizmeti sunuyoruz.

Almanya Seslisohbet,Almanya sohbet odaları

Almanya, diğer adlarıyla (Germany-Deutschland) ülkesinde ikametgah eden gurbetçilerimiz için sesli sohbet edebilmelerini sağlayacak mekanı açtık. Bu mekana son zamanlarda Almanya’da yaşayan Türk vatandaşları akın etmektedirler. Zaten sitemizin sesli chat odalarını en çok ziyarette bulunan ülkelerin başında Türkiye’den sonra Almanya ülkesi gelmektedir. Gün ve zaman aralığı fark etmeksizin, istenilen her vakitte Almanya’dan sohbete gelenler direk yüzlerce insanla eğlenceli muhabbetlere girişecektir. Bu muhabbetlerin yapılabilmesi için ilk olarak kendinize has rumuzunuz olmalıdır. Daha sonrasında ise “Almanya Chat” adı verilmiş mekana bağlantınızı oluşturmanıza yarayacak resimlerden birisine tıklayın.

Gireceğiniz bu mekandaki görevlilerin hepsini biz yönetim olarak gurbetçilerden seçtik. Amacımız, siz yeni aramıza katılacak ziyaretçilerin dilinden, derdinden ve istediğinden anlayabilecek ekibe sahip olmamızdır. Peki Almanya’nın herhangi bölgesinden buraya katılan Türk ziyaretçilerin ne gibi özelliklerden faydalanabileceğini biliyor muydunuz? Hayır! Dediğinizi duyar gibi olduk. O zaman gelin şimdi Türkiyeli gurbetçilerimize neler sağlıyoruz sırasıyla öğrenmeye koyulalım.

Resimli görüşmeler yapmanız sizin için basit bir özellik olacaktı. Bu yüzden kameralı görüşme yapmanızı sağlıyoruz. Böylece istediklerinizle yada online görüşüyor olduğunuz yerli-yabancı herkesle görüntülü konuşmalarda bulunabileceksiniz.
Bulunduğunuz mekanın dil seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Almanca, Türkçe, İngilizce, Arapça dil seçenekleriyle kendinize has mekan hazırlığı yapabilirsiniz.
Almanya’daki Türklerle tanışarak gönül dostu olabilirsiniz. Dostluğunuzu sivil yaşantınıza taşıyıp samimi dostluklarında sanalda kazanıldığını gözünüzle görebilirsiniz.
Bilgisayarınıza takılı mikrofonunuz varsa hem sesli hemde yazılı olarak muhabbetlere başlayabilirsiniz.
Almanya’da yaşanılan gelişmelerden, gündem haberlerinden haber alabilirsiniz.
Yani iletişime dayalı ne varsa bu mekanda yapabileceksiniz. Amacımız, sesli siteler arasında Avrupa’nın ve Türkiye’nin ortak kültürlerle beslendiği site olmaktır. Bunun içinde hem gurbetçilerimize, hemde yerli vatandaşlarımıza bir sohbet sitesinde olmasından gerekenin fazlasını veriyoruz.